19 Haziran 2011 Pazar

anlam.

hi hello!
uzun zaman olmuş yahu. artık yazma zamanı gelmiş. baktım da sağda bi penguen resmi var ama artık penguenlerin bi anlamı yok bence ne de olsa yaz geldi :)

insanlara anlamlar yüklemeyi çok severim ben. hani bi şey gördüğünde birini hatırlamak mesela. bi süre penguenli bi şeyler görünce yüzümde gülücükler açıyodu. çünkü o başkaydı. aşk'ı iliklere kadar hissettiren platonik. tam bi penguendi. şapşalca bi şey işte.sonra anlamsızlaştı çünkü o kendi anlamını buldu başka bedende.
ben yine yeniden başka insanlara başka anlamlar yüklemeye başladım. bu sefer aşk değildi. kesinlikle değildi. sevgi ve hırstı belki de. kaplumbağa. yeni anlam kaplumbağa. ve hayatımın bi çok yerinde benimle olan "2". güzel sayı. anlamlı sayı. bugün telefona bakarken iki anlamımın bi arada bana göz kırptığını fark ettim. hazır telefondan screenshot yapmayı da öğrenmişken bu an ölümsüzleştirilmeliydi. çok sevimli bence. hayat. anlam. hayatın anlamı. kaplumbağa ve 2.

öyle işte. hayat salak bi anlam arayışı içinde akıp gidiyo. değişiklik adına hiç bi şey yok. bahtsızlık var sadece. istediğim hiç bi şey olmuyo ki hal böyle olunca artık istemez bi insan oldum. isteyince hiç bi şey olmuyo. sadece hüzün, keder vs.

o zaman bi diğer anlama merhaba diyelim ve bu şarkıyı dinleyelim.

mfö-superman

-oburiks-

Hiç yorum yok: